יש לכם שאלה ? אנחנו כאן.

תליונים מכסף לנשים

התליון הוא תכשיט, פריט דקורטיבי אותו תולים על שרשרת. באופן עקרוני ניתן לקנות שרשרת אחת ולהחליף את התליון כאוות נפשך. לעיתים קרובות התליון מבטא משהו שיש לו משמעות רגשית עבורך, כמו מגן דוד או לב. אפשר גם לכתוב על התליון מסר אליו את מתחברת, את השם שלך, או של אלה היקרים לליבך. אופציה נוספת היא יצירת אמנות אליה את מתחברת. אפשר לקנות תליון שמשובצת בו אבן יקרת ערך. את כל אלו תוכלו לקנות אצלנו באמירוז תכשיטים.

השרשרת בעצם משרתת את התליון הן מבחינה טכנית שכן עליה תולים את התליון, והן מבחינה עיצובית. לדוגמא, לתליון גדול בדרך כלל תתאים שרשרת עם נוכחות . העיצוב של השרשרת נגזר ממראה התליון. בניגוד ליתר התכשיטים שהצורה והייעוד שלהם מכתיבה במידה רבה את העיצוב. (העגיל חייב להתאים לתלייה על האוזן, הטבעת מוגבלת להיקף האצבע, הצמיד חייב להיות בצורה ובגודל שמתאימים לזרוע) בתליון יש הרבה יותר חופש ומקום להבעה ויצירתיות והוא יכול להיות מרשים ובעל נוכחות גדולה מיתר התכשיטים.

איך לבחור תליוני מכסף לנשים?

כשאת מחליטה לקנות תליוני כסף לנשים ראשית עליך לשאול את עצמך מה התקציב שלך. על התליון לבטא את האישיות וההעדפות שלך. תליונים יכולים לבטא מסוים, למשל בנושא ים יש תכשיטים עם דולפינים או צדפים. מי שרוצה משהו יותר אישי תוכל לענוד תליון שבו כתוב השם שלה או של מישהו היקר לליבה… התוכן של התליון יכול להיות משהו אישי שתהני להיזכר בו או תמונה של מישהו שתרצי לידך.

הפרמטר הבא יכול להיות הגודל, תליון יכול להיות מסיבי ויכול להיות עדין. בנוסף כמה יהלומים את אוהבת? 

שאלה אחרת שעליך לשאול את עצמך בקניית תליונים מכסף לנשים היא ההתאמה לשאר התכשיטים שאת עונדת. אם את מרבה לענוד יהלומים אז גם התליון יהיה בקו זה, וכן אם את מעדיפה פנינים. אפשר כמובן לשלב, אבל בטוב טעם. תשאלי את עצמך גם כמה "כבד" את רוצה שזה יהיה. האם עמוס וגדול עם פנינים יהלומים או משהו יותר קליל.

למה לקנות באמירוז תכשיטים?

אצלנו באמירוז יש יחס חם ואוהב עם הדרכה לכל אחד ואחת, תכשיטים אופנתיים במחירים הגיוניים. כל אחת תמצא תליוני כסף לנשים בשבילה. 

[whatsapp phone="054-844-8619" blank="true"]יש לך שאלה?[/whatsapp]