יש לכם שאלה ? אנחנו כאן.

תכשיטי כסף 925 לאישה

יום האהבה מתקרב ובא וזהו הזמן עבורך להראות אהבה והערכה לבת הזוג. תכשיטי כסף 925 לאישה הם הבחירה הנכונה. אצלנו באמירוז תכשיטים תוכלו למצוא מבחר אופנתי, איכותי ומגוון של תכשיטי כסף לנשים לצד שירות מועיל, ידידותי ומפרגן. 

ישנם תאריכים ספציפיים בלוח השנה הכללי ויש תאריכים אישיים כמו יום הולדת ויום נישואין ויש זמנים מיוחדים שרק אתה והיא יכולים להגדיר שזה מיוחד לכם אותם אתם רוצים לציין אותם ולהטביע חותם שהם לא יחלפו כך סתם היחס שלכם אליהם ומה שהם מציינים עבורנו יישאר. 

קניית תכשיטים היא הדרך המתאימה מאוד להביע לאישה יקרה כבוד והערכה, כיון שהם מבטאים את הצד הנשי שבאישה, בניגוד, לדוגמה, למחשב נייד וכד'.

איך לבחור תכשיט

כשבוחרים תכשיט הפרמטר הראשון הוא הטעם והסגנון של האישה לה מיועד התכשיט. כמו כן הסיבה לקניית התכשיט יכולה להשפיע על סוג התכשיט. לדוגמה בטבעת אירוסין מקובל לתת טבעת עם אבן. כדאי גם לשאול את עצמנו למה הוא אמור לשמש, האם זה משהו שעונדים תמיד או שהוא אמור להתאים לאירוע או לבגד מסוים? גם עמידות והתאמה לעונות השנה הם חשובים. ובסופו של תהליך עלינו להתחשב גם בתקציב שלנו ומה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

מהו כסף 925?

למעשה בימינו לרוב כשמוכרים תכשיטי כסף לנשים מדובר בכסף 925, כיון שכסף טהור הוא רך יותר ופחות נוח ליצירת תכשיטים. כסף 925, או בשמו האחר 'כסף סטרלינג', נקרא כך כיון שאחוז הכסף הטהור בתוכו הוא 92.5 אחוז (925 מתוך אלף). הוספת נחושת לכסף מעניקה לו חוזק ויציבות, מבלי לפגוע בצבע הכסף. כסף כחומר גלם לתכשיט הוא חומר גלם קלאסי, וכבר בימי קדם היו משתמשים בו לאורך כל ההיסטוריה. עם זאת גם היום תכשיטי כסף לאישה הם באופנה. בתורת הקבלה מסמל הכסף את מידת הרחמים בניגוד לזהב שמסמל את מידת הדין, לכן יש הנמנעות מללבוש תכשיטי זהב ביום כיפורים ועונדות רק תכשיטי כסף.

קניית תכשיטי כסף 925 לאישה

כיון שמטרת התכשיטים היא לתת הרגשה טובה, חשוב מאוד לקנות תכשיטים במקום יוקרתי שמשרה אווירה מפנקת. אנחנו באמירוז תכשיטים ניתן שירות מכבד, מפרגן ואמין. לרכישת תכשיט כסף לאישה פנו אלינו בהקדם ונשמח לסייע לכם.

[whatsapp phone="054-844-8619" blank="true"]יש לך שאלה?[/whatsapp]